Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Vladimír Došel
Všestary 45, 503 12
tel: +420 723 562 270
napište nám
Zavolejte nebo napište,poradím!

Časté dotazy
Výrobce

 

Pásy jsou prvotřídní kvality od amerického výrobce, nemají absolutně nic společného s napodobeninami dostupnými z internetu (kvalita zpracování je opravdu mizerná, nutno vidět v reálu,mechanismus je v těchto pásech slabý a při větším trhnutí nemusí udržet orig. pás v autě,ale hlavně nejsou schválené pro poutání osob v automobilů!!!).

Bezpečnostní pásy v mém e-shopu pocházejí od výrobce, který hlídá a testuje kvalitu výrobků a řídí se normami dle ISO/TS 16949:2009 (norma definuje požadavky na systém managementu kvality pro návrh a vývoj, sériovou výrobu, instalaci a servis produktů v automobilovém průmyslu). Certifikace ISO probíhá na základě certifikačních pravidel vydaných Mezinárodní automobilovou skupinou (IATF).

Prodloužení je shválené MD-ČR pro připoutání osob v automobilech.Atest zasílám na vyžádaní v elektronické podobě.

 Prodlužovače bezpečnostních pásů jsou prosazovány podle předpisů E-mark týkajících se tříbodových bezpečnostních pásů. Číslo certifikátu E4 na prodlužovačích je založeno a vydáno pro tříbodové bezpečnostní pásy v případě, že neexistují standardy specifické pro rozšíření bezpečnostních pásů.

Značka E4 je evropskou certifikační značkou uznávanou v mnoha zemích po celém světě. 

 

Mohu používat prodloužení v ČR?

 ANO, viz.:

https://www.auto.cz/deti-v-aute-otazka-za-4-body-90088