Zpracování cookies

Náš e-shop a partneři potřebují Váš souhlas s použitím souborů cookies, aby Vám mohli zobrazovat informace týkající se Vašich zájmů.

Odmítnout vše můžete zde.

KONTAKTY

Vladimír Došel
Všestary 45, 503 12
tel: +420 723 562 270
napište nám
Zavolejte nebo napište,poradím!

Jak vybrat vhodné prodloužení
Výběr vhodného prodloužení bezpečnostního pásu

 

Pásy nabízím do všech typů automobilů, typ A je pro pásy s šířkou spony 20-22,5mm, typ B je pro pásy s šířkou spony 24-26,5mm. V nabídce jsou pásy klasické(textilní),pevné,nebo stavitelné.A v neposlední řadě je prodloužení univerzální kde nemusíte řešit sířku,délku ani tvar spony.Toto prodloužení pasuje do všech automobilů!!!

 

Pro správné zacvaknutí prodloužení musí šířka spony souhlasit s vaší originální sponou v autě a délka kovové spony ve Vašem autě musí být min. 27,5mm (na obr. rozměr a)! Jestliže je tento rozměr kratší,většinou je to 27mm(většinou u nových modelů Škody,Volkswagen) je potřeba zvolit prodloužení univerzální,které má  jinak upravenou hlavici. 

 

 

Při měření spony je důležité změřit sponu na sedadle kde budete prodloužení používat.

 

Délka prodloužení je důležitá pro spávné fungování pásu. Je dobré změřit kolik cm Vám opravdu chybí k zapnutí a podle toho zvolit délku prodloužení. Prodloužení delší než 30cm je z 80% pro sedačky a vajíčka nevyhovující, pás je pak volný a správně sedačku nebo vajíčko nedotáhne.

Na vajíčka se většinou používají pevná prodloužení v délkách 8 nebo 13cm.

Jestliže je více sedaček vedle sebe, většinou se opět používají pevná prodloužení buď v délkách 18 nebo 28cm.

Pro ostatní sedačky, např.s pultíkem, je vhodnější prodloužení textilní.

 

V případě že si nevíte rady jaký typ nebo délku prodloužení zvolit, neváhejte mě kontaktovat.

 

Chtěl bych Vás odradit od nákupu levných kopií necertifikovaných prodloužení z Číny od jiných prodejců. Níže můžete vidět názorné příklady, kde je jasně vidět rozdíl ve zpracování a kvalitě. Nejednou mě už kontaktovali lidé, kterým se takové prodloužení rozbilo. Myslete na bezpečnost - nejen svoji, ale i svých blízkých!

 

 

 

 

Prošití

 

Kvalita plastů